Lijst van Nederlandse Influencers

Influencer Wiki Nederland is een database van Nederlandse influencers dat voor iedereen gratis te gebruiken is. Ons doel is om de meest complete beïnvloedersmarketingwebsite aan te bieden met statistieken over social media en rankings voor iedereen die geïnteresseerd is in dit onderwerp. Adverteerders kunnen een groot aantal beïnvloeders ontdekken voor hun merken en influencers kunnen hun eigen social media-statistieken bekijken.

Bezoek Instagram rankings

Bezoek Youtuber rankings

TOP 10 - Nederlandse beïnvloeders met de meeste Instagram volgers

Stand Naam Volgers
1. NikkieTutorials 12632012
2. Star Wars NL 11441548
3. Doutzen Kroes 6209655
4. Negin Mirsalehi 5597601
5. Hardwell 5423848
6. Afrojack 3858165
7. AFC Ajax 3688707
8. Armin van Buuren 2968751
9. Nicky Romero 2884459
10. Het Officiële Kanaal Van Pokémon In Nederland 2824970
Ga verder naar de Instagramtoplijsten

Stand YouTuber Abonnees
1. Jelly 14300000
2. Trap City 13100000
3. NikkieTutorials 12200000
4. Kwebbelkop 11500000
5. Saskia's Dansschool 5470000
6. Hardwell 4730000
7. Armada Music 4540000
8. Armin van Buuren 3970000
9. Silo Entertainment 3520000
10. NiceNienke 3330000
Ga verder naar de Youtubertoplijsten


Nederlandse Youtuber directory

Blader door de meest complete lijsten van Nederlandse vloggers en andere Youtube kanalen.

Alle Youtubers
Vrouwelijke Youtubers
Mannelijke Youtubers

Nederlandse beroemdheden op Snapchat

We hebben een groeiende lijst van Nederlandse beroemdheden, youtubers en andere internetsterren die een openbaar Snapchataccount hebben. Als je op zoek bent naar Nederlandse Snapchatgebruikersnamen, is onze geweldige database voor jou gemaakt.

Nederlandse beroemdheden en Instagramsterren op Snapchat
Nederlandse Youtubers en musici op Snapchat

Makkelijk Influencer vinden voor merken

Influencer Wiki is een geweldig hulpmiddel voor merken en marketingbureaus om Nederlandse en andere beroemdheden te vinden voor hun marketingcampagnes gebaseerd op social media prestatie. Onze database bevat de meeste beïnvloeders van mainstreambekendheden van acteurs, zangers, modellen tot instagramsterren en bekende youtubers.

Volledige lijst

Persoonlijke infopagina's voor beïnvloeders

We leveren gratis, persoonlijke informatiepagina's met social media-statistieken voor Nederlandse, digitale beïnvloeders. Er zijn geen verborgen kosten. Als je je pagina wilt updaten met meer info, of als je nog geen pagina hebt, kun je ons simpelweg mailen.